Përplasje në Komision: Bekim Haxhiu akuzon Zemajn se uli qëllimshëm numrin e testimeve për të dalë më pak raste

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj po raporton në Komisionin për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale lidhur me menaxhimin e pandemisë Covid-19. Zemaj ka pasur një përplasje të ashpër në Komision me … Read More

Sondazhi nga Pyper: 84% e qytetarëve mendojnë se largimi i mundshëm i Vjosa Osmanit nga partia dëmton LDK-në

Pyper, si platformë e specializuar për matjen e opinionit publik, në bashkëpunim me emisionin “Debat Plus”, që transmetohet në RTV Dukagjini, ka organizuar sondazhin e radhës. Në këtë sondazh qytetarët … Read More