Ky 11 vjeçar nga Prishtina është zhdukur, nëse e keni parë lajmërohuni

Një 11 vjeçar nga Prishtina është zhdukur. Rasti është lajmëruar në polici nga vet familja e tij, teksa ky lajm është bërë i ditur nga grupi Vullnetarët.

Te dashur qytetare!

Sapo morem lajmin se nje femi 11 vjeçar, Diell Ratkoceri nga Prishtina, lagjja Emshir, ka humbur.

Dielli ka dale nga shtepia dhe nga ora 19:00 nuk eshte lajmeruar.

Familjaret rastin e kan denoncuar ne polici!
Lusim te gjithe ata te cilet e kan pare ose kane ndonje informacion, te lajmerohen ne numrin e telefonit

+383 45 933 833

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *