Vetvritet një 23 vjeçar në Prishtinë

Një person i ka dhënë fund jetës sot rreth orës 18:00 në Prishtinë. Burimet e IndeksOnline brenda policisë kanë thënë se E.B., 23 vjeç ka kryer aktin e vetvrasjes në rrugën “Josip Rela” në Prishtinë.

I riu është gjetur i varur në dhomën e tij dhe rasti në polici është lajmëruar nga familjarët e 23 vjeçarit.

Në vendin e ngjarjes ndodhën të gjitha njësitet e policisë të cilat po merren me rastin. Ende nuk dihen motivet që quan të riun të kryej vetvrasjen./IndeksOnline

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *