Kim Mehmeti: Kosova po vazhdon betejën e saj që të çlirohet nga burrështetasit zhvatës

Analisti Kim Mehmeti, komentoi faktin se Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut nuk do të nisin dot negociatat e anëtarësimit në BE gjatë këtij viti.

Analisti Kim Mehmeti, komentoi faktin se Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut nuk do të nisin dot negociatat e anëtarësimit në BE gjatë këtij viti.SPONSORED CONTENT

113 vjeçar: “Asnjëherë i sëmurë sepse i pastroj enët e gjakutHyperteaPijeni atë çdo ditë dhe humbni deri në 17 kg në muajDiet Lite93vjeçari shqipëtar: Unë dhe gruaja ime i pastrojmë enët e gjakutHypertea93-vjeçari shqipëtar këshillon pastrimin e enëve të gjakutGoPotentShqiptar: “Unë kurrë nuk sëmurem, sepse i pastroj enët e gjakut”HyperteaNjë student shpiku një ilaç të thjeshtë kundër prostatititProsteroTop 5 Miley Cyrus Revelations from The Howard Stern ShowRed Carpet WatcherMeghan Markle Reveals She Had A Miscarriage – Red Carpet WatcherRed Carpet Watcher8 Most Expensive Mistakes In HistoryBrainberriesMeghan Markle And Prince Harry Celebrate Thanksgiving In New HomeRed Carpet Watcher#MelaniaLovesTrudeau – What Does It All Mean?Brainberries15 French Actresses Who Looked Staggering In Their PrimeBrainberries5 Celebrities Share What They Usually Have On ThanksgivingRed Carpet WatcherIvanka Trump’s 10 Attention-Grabbing OutfitsHerbeauty10 Asian Actresses Whose Beauty Got Famous All Over The WorldBrainberries

Mehmeti tha se Maqedonia ndryshon shumë nga Shqipëria, pasi ata e kanë problemin me një shtet tjetër dhe jo brenda shtetit.

“Maqedonia në krahasim me Shqipërinë është goxha shtet. Shumëçka që ndodh në Shqipëri nuk mund të paramendohet këtu.

Këtu nuk paramendohet ai parlament qesharak si në Shqipëri. Këtu dy orë pas mbylljes së kutive të votimit, e dimë kush ka fituar” tha ai.

Më tej, Mehmeti komentoi edhe votimet në Kosovë dhe fitoren e tyre në Podujevë.

“Kosova po vazhdon betejën e saj që të çlirohet nga ata burrështetas zhvatës. Kosova po vazhdon betejën për ndërtimin e institucioneve, për ndërtimin e një vendi ku politika nuk ësht

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *