Pamje e momentit të aksidentit fatal në Kllokot të Vitisë, ku vdiq në vend 27 vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak orë më parë në fshatin Kllokot të Vitisë, ku një 27 vjeçar si pasojë ka vdekur

Metro mëson se 27 vjeçari  Dardan Ilmi Selimi ka vdekur në vend, ndërsa edhe tre persona të tjerë janë lënduar rëndë. Akisdenti ka nodhur rreth orës 9:00 të mëngjesit, dhe menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalur policia dhe emërgjenca.

Viktima ishte nga Gërmova e Vititsë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *