“Luftë” në Elbasan/ Dalin pamjet e ngjarjes që tronditi qytetin, përplasja me pistoleta e ‘Vis Korçarit’ me 3 personat e tjerë

Publikohen pamjet që tregojnë përplasjen me armë të ndodhur në mes të qytetit të Elbasanit, mes Elvis Koçit, (Çaushllarit) dhe tre personave të tjerë, Migert Qosja në kërkim dhe dy të arrestuarve Feliks Filaj dhe Eris Çekanit.

Pamjet filmike të siguruara nga “Report Tv” tregojnë dy automjete të pozicionuara njëra pas tjetrës, ku e para është makina tip “Ford”, ku ndodhen Migert Qosja, Feliks Filaj dhe Eris Çekani, ndërsa tek e dyta mjeti tip “Mazda” ndodhet Elvis Çaushllari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *