Agim Bahtiri infektohet me COVID-19

Agim Bahtiri infektohet me COVID-19, këtë e ka bërë të ditur ne profilin e tij në facebook,

Njoftimi i plotë:

Të nderuar qytetarë dhe bashkëpunëtorë,
Ju njoftoj se pas disa simptomave kam bërë testin për COVID-19, ku kam dalë pozitiv.
Shihemi së shpejti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *