“Kjo është dekada e Albin Kurtit, dhe nuk ka kush e ndalë më”

Në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini analisti Vehbi Kajtazi dha një mendim të madh për Albin Kurtin, ai tha që kjo është dekada e Albin Kurtit dhe nuk ka kush e ndalë më.

Panelisti Vehbi Kajtazi ka thënë në Debat Plus se deshtën apo nuk deshtën kjo është dekada e Albin Kurtit dhe nuk ka kush e ndalë më, përcjell KorrektPress.

Kujtojmë që dje zyrtarisht kandidati i VV për kryetar të Podujevës, Shpejtim Bulliqi u shpall fitues me rezultat të padiskutueshëm ku ishte në garë të drejtëpërdrejtë me kandidatin në radhët e LDK-së Nexhmi Rudarin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *