Këngëtarja e njohur shqiptare infektohet me Covid-19

Listës së Covid-19 dita ditës po i shtohen shumë figura publike.

Kësaj here bëhet fjalë për këngëtaren njohur Diona Fona. Lajmin e ka bërë vet ajo të ditur nëpërmjet disa videove të publikuara në “InstaStory”.

Diona bën me dije se ndodhet në gjendje të stabilizuar dhe është izoluar në shtëpi, teksa bën edhe një thirrje për qytetarët.

Ajo gjithashtu ka premtuar se do të realizojë një video live me ndjekësit e saj ku do të japë më shumë detaje mbi eksperiencën e saj me Covid-19.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *