Këngëtarja shqiptare – Agim Veliut: Eh, l*shi nuk të bën burrë!

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina ka publikuar një status ironik në rrjetin e saj social, Facebook.

Ajo para pak çastesh veç se uroi fitoren e VV’së në Podujevë, duke shkruar: “Urime VV”.

Megjithatë, Morina nuk u ndal me kaq dhe pas pak publikoi edhe një status tjetër – i cili supozohet se është për kryetarin e LDK’së në Podujevë, Agim Veliun.

“Eh leshi nuk t’bon burrë jo”, shkruan ajo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *