Ganimete Musliu tregon nëse është në lidhje dashurie

Deputetja e PDK-së Ganimete Musliu së fundi ka dhënë detaje edhe nga jeta e saj private. E ftuar në emisionin ‘Natën me Fatmir Spahiun’ ajo ka treguar nëse është në lidhje dashurie.

Ajo ka thënë se aktualisht është vetëm dhe e lumtur.

“Po”, u përgjigj ajo në pyetjen nëse ishte ‘single’. “Mirë po ndihem…absolutisht mirë”, shtoi ajo.

Por cilat janë planet për të ardhmen? “Ato janë diçka tjetër…Planet nuk tregohen. Nuk besoj se ka ardhur dikush këtu në studio te ti dhe i ka tregu planet. Pastaj ka shpirtkëqinjë që tentojnë mi prish ato plane”, ka shtuar Musliu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *