Reagon Miftaraj: Sa e sa hajni, matrapazi, tradhtari e korrupsioni shkojnë sot në Prekaz

Ehat Miftaraj nga IKD ka reaguar lidhur me homazhet që po bëhen sot në Prekaz.

Miftaraj ka thënë se nuk do të kishte të paguar që të ekzistonte një detektor që i identifikon gjithë këta.

“Respekt dhe gëzuar festat e Nëntorit për të gjithë shqiptarët e mirë anë e kënd globit”, ka shkruar ai.

Postimi i tij i plotë:

Sa e sa hajni, matrapazi, tradhtari e korrupsioni shkojnë sot në Prekaz, Zot ndihmona!

Nuk kish pas të paguar me ekzistu ndonjë detektor që identifikon krejt këta më lartë. Veç kish fishkëllu detektori piiiiiipppppppp, piiiiiiiiippppppp.

Respekt dhe gëzuar festat e Nëntorit për të gjithë shqiptarët e mirë anë e kënd globit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *