Nesër i jepet lamtumira e fundit Valentina Ibrahimit

Valentina Ibrahimi e cila nderroi jetë si pasoje e Leukemis Akute, do të varroset nesër në varrezat e vjetra të qytetit, në Ferizaj.

Varrimi i të ndjerës do të bëhet pas faljes së drekës në ora 13:00, kanë konfirmuar familjarët e saj.

Valentina nuk mundi t’i përballojë sëmundjes dhe ndërroi jetë të enjten, në njërin nga spitalet e Turqisë ku ishte duke marrë trajtimin mjekësor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *