Meda lanson këngën e re “Oj shoqni”

Këngëtari i njohur Meda ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga titullohet “Oj shoqni”, dhe ka ardhur realizuar edhe nga ana vizuale,

Projekti u punua nga EmraCom, teksti nga lir Berani orkestrimi nga Nexhat Mujovi – Wirusi, ndërsa videoklipi nga produksioni i njohur, MaxProduction.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *