Vdes Valentina Ibrahimi, 24 vjeçarja e cila ishte diagnostifikuar me semundjen e Leukemis Akute.

Vdes Valentina Ibrahimi, 24 vjeçarja e cila ishte diagnostifikuar me semundjen e Leukemis Akute.

Ajo nuk mundi t’i përballojë sëmundjes dhe ndërroi jetë sot, në njërin nga spitalet e Turqisë ku ishte duke marrë trajtimin mjekësor.

Ngushëllime familjes, të afërmve dhe gjithë atyre që e njohën e ndihmuan aq shumë për grumbullimin e parave për shërimin e saj.
Anulohen të gjitha aktivitetet e parapara!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *