Një selfie para aksidentit, fotoja e fundit e vajzave që u aksidentuan sot në Prishtinë

Sonte në Prishtinë, në rrugën “Luan Haradinaj”, ka ndodhur një vetaksident, ku të lënduara mbetën tri vajza.
Indeksonline ka arritur të siguroj një fotografi të tri vajzave që e kishin publikuar në Instagram, pak minuta para aksidentit.

Vajzat pas aksidentit u dërguan për tretman mjekësor në QKUK dhe janë jashtë rrezikut për jetë.

Indeksonline e kontaktoj Zëdhënësin e Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi në lidhje me këtë aksident.

“Në ora 19:15, policia është njoftuar për një aksident trafiku në rrugën ‘Luan Haradinaj’ në Prishtinë. E përfshirë është vetëm një veturë, tre persona janë dërguar për tretman mjekësor. Njësitet policore po merren me aksidentin”, u shprehë ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *